Serverové řešení pro malé firmy

Dell MS Windows Server 2012 Foundation ROK s licencí pro 15 uživatelů

Windows Foundation Server představuje spolehlivý a cenově dostupný technologický základ pro provozování obchodních aplikací a sdílení informací a prostředků. Protože je založeno na systému Windows Server 2012, umožňuje využívat nejen základní infrastrukturu, služby vzdálené plochy a správu identit, ale také nabízí podporu obchodních aplikací založenou na jednoduchosti a technických přednostech systému Windows Server 2012.

Řešení Windows Server 2012 Foundation je licencováno na základě počtu uživatelských účtů. Každá licence na Windows Server 2012 Foundation je omezena na maximální počet 15 uživatelských účtů. Každý uživatelský účet může být navíc přidělen pouze jednomu konkrétnímu uživateli.
Z důvodu tohoto principu licencování nejsou pro Windows Server 2012 Foundation požadovány licence pro klientský přístup (CAL). Windows Server 2012 Foundation je z tohoto důvodu také nákladově mnohem výhodnější pro malé firmy. I když Windows Server 2012 Foundation nevyžaduje licence Windows Server CAL, jsou vyžadovány licence TS CAL či Rights Management CAL pro dané serverové role provozované na serveru Windows Server 2012 Foundation.

Tato verze je prodejná pouze k serverům Dell.

Cena 4 800 Kč bez DPH.


IP adresa:
3.238.62.144
partners