Novinka - THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM DRAGONBORN

Představujeme Vám novinku našeho herního portfolia pro PC, hru THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM DRAGONBORN!!

Rozšíření pro hru 'The Elder Scrolls V: Skyrim', které vám umožní létat na dracích v severském ostrově Solstheim, tedy na stejném místě, kde se odehrávala expanze Bloodmoon pro 'Elder Scrolls III: Morrowind'. Leží na hranicích mezi Morrowindem a Nordem, vlastně Skyrimem.

Hlavní rysy :

Prozkoumejte svět za hranicemi Skyrimu – Opusťte Skyrim a vydejte se na ostrov Solstheim. Během rozplétání záhady návratu Drakorozeného se setkáte s elfskými osadníky i s domorodými skaaly.
Staňte se nejmocnějším Drakorozeným – Střetněte se s prvním Drakorozeným a ovládněte moc Hlasu. Naučte se nové řevy a kouzla včetně Dračího aspektu, jímž můžete vyvolat živelnou dračí sílu a svým nepřátelům uštědřovat ničivé údery či posilovat své ostatní řevy.

Nové schopnosti – Vydejte se do nové daedrické říše a odhalte neznámé temné síly. Sbírejte knihy se zakázanými vědomostmi a určete svým schopnostem a dovednostem nový směr.
Nová podzemí, stvůry, zbraně a mnoho dalšího – Navlékněte si kostěnou či chitinovou zbroj, vybavte se stalhrimovými zbraněmi a prozkoumejte nesmírné množství nových lokací. Utkejte se s mocnými nepřáteli, jako jsou popelavci, reklingové a mnozí další.

Další informace:
Vyžaduje originální hru The Elder Scrolls V: Skyrim!

Lokalizace: CZ titulky


IP adresa:
35.172.223.251
partners